Hakkımızda

Alfatechnic Makina kumlama tesislerinde, boyama tesislerinde, iklimlendirme ve filtreleme ihtiyacı olan her ortamda projelendirme ve tesis inşası hususunda proje ekibi, montaj ekibi ve satış sonrası destek ekibi ile global ölçekte hizmet sunmaktadır.

Bu projeleri planlarken bazalınan bilgiler öncelikle işletme materyellerinin hesaplanması ve optimum verimliliğe göre tesis yatırımının sağlanmasını sağlamaktır.

Ticarette başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.” ilkesiyle yola çıkan Alfatechnic, siz değerli müşterilerimize optimum verimlilik için maximum hizmet vermeye hazırdır.

Alfatechnic olarak sizlere bugün ve gelecekte daima en iyi ve kaliteli hizmet sunmanın çabasıyla saygılar sunuyoruz.

Vizyonumuz

Yüksek standartlara sahip ürünlerimizi, fark yaratan hizmetler ve makul fiyatlarla müşterilerimize sunarak 21. yüzyılın Yüzey işlem teknolojilerinde dünyanın öncü firması olmak.

Sağladığımız ürünlerde, hizmetlerde yenilikçiliğe ve yaptığımız her işte fark yaratmaya yönelik ilkelere sadık kalarak, işimiz ve hizmet verdiğimiz müşteriler için başarıyı sürekli kılmayı hedefleriz.

Misyonumuz

  • Faaliyetlerimizin odak noktasına müşterilerimizi yerleştirerek, onlara en yüksek katma değer sağlamayı her aktivitemizin öncelikli amacı haline getirmek.
  • Çalışanlarımızı endüstrinin en yüksek yeterlilik düzeyine ulaşmaları için kendilerini geliştirmeye teşvik etmek ve desteklemek.
  • Teknoloji ve bilim destekli imalat yapmak.
  • “Sınıfının en iyisi” olan makina, techizat ve satış sonrası hizmetimizle en yüksek performansı göstermek.

Referanslarımız