KUMLAMA BOYAMA SEKTÖRÜNDE ALFATECH

Alfatech, çapak alma, çelik bilyalı raspalama, kumlanan yüzeyin temizlenmesi, kaplamaların çıkarılması, korozyon kontrolü, yüzey hazırlığı veya kumlanan yüzeyin iyileştirilmesi için kullanılan, hava ile çalışan basınçlı kumlama makinalarının üretiminde uzmandır.

Üretimini yaptığı makinalar arasında;  Kumlama Kazanları, Pnömatik Geri Dönüşüm Sistemleri (Vakum Makinası),  Mekanik Geri Dönüşüm Sistemleri (Konveyör- Elevatör- Seperatör),  Filtrasyon Sistemleri (Toz Toplama Makinası), Nem alma Makinaları ve Endüstriyel Isıtıcılar  yer almaktadır.

Alfatech, yüzey hazırlığında kullanılan bu ürünleri tek bir çatı altında toplayarak, alanlarında yetenekli ve deneyimli teknik ekibiyle anahtar teslim Kumlama & Boyama Tesisleri yapmaktadır.

Sürekli ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, müşterilerine çeşitli Kumlama & Boyama ekipman ve aksesuarlarını tedarik eden Alfatech, sektöründe eşsiz bir konuma sahiptir.

Performansı ve verimliliği en üst düzeyde sağlamak için,  kumlama nozulları ve bağlantı ekipmanlarında Kennametal & Contracor’la, kişisel koruyucu ekipmanlarda Rpb Safety LLC ile, yüzey kalitesini arttıran yenilikçi kaplama teknolojilerinde Wagner & Dstech ile partner olan Alfatech, kalitesini güvence altına almaktadır.

Alfatech, kumlama & kaplama sektöründe müşterilerine en iyi imkânları sunarak, karşılıklı başarılar elde edeceğine ve uzun vadeli bir geleceği birlikte paylaşabileceklerine inanmaktadır. Hız kesmeden devam eden Arge ve İnovasyon çalışmaları da bunun bir kanıtıdır.

Alfatech, güvenilir markası, devamlılığı ve saygınlığı ile dünyanın her yerinde insanların yaşam kalitesine değer katan ürün ve hizmet sunmaya devam edecektir.

Asya DEMİRALAY

Yurt Dışı Satış Sorumlusu